SZUKAMY LEKTORÓW

Rekrutację prowadzimy w sposób ciągły. Zostaw nam swoje dane i dołącz do naszego zespołu.

Lektor jęz. angielskiego

Studenci i absolwenci filologii angielskiej

Lektor języka angielskiego

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy jako lektor
  • elastyczne godziny pracy i warunki zatrudnienia
  • możliwość podjęcia stałej współpracy
  • wsparcie merytoryczne i metodyczne
  • wynagrodzenie w wysokości 20-40 zł za godzinę lekcyjną - zależne od umiejętności, zaangażowania i postępów
  • prowadzenie dziennika elektronicznego z wykorzystaniem platformy LangLion - it's a pleasure :)

Obowiązki

  • prowadzenie zajęć języka angielskiego zgodnie z filozofią i misją oraz metodą ENGLISH ZONE
  • uczestnictwo w wewnętrznych szkoleniach
  • dbanie o dobry wizerunek szkoły

Oczekiwania

  • studenci 4-5 rok lub absolwenci filologii angielskiej
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność i punktualność
  • otwartość i miła aparycja

Prosimy o dołączenie do CV następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ENGLISH ZONE, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz.926 ze zm.).” Odpowiedź na niniejszą ofertę jest rozumiana jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata na potrzeby tej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ENGLISH ZONE.

    Twoje dane osobowe

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Telefon (wymagane)

    Stanowisko / temat

    Powiedz nam coś o sobie

    Twoje motto życiowe

    Preferowana grupa słuchaczy

    dzieci w wieku przedszkolnymdzieci w wieku szkolnymmłodzież gimnazjalnastudencidorośli

    Możliwość uczenia poza Białymstokiem

    taknie

    Własny środek transportu (samochód)

    taknie

    Treść wiadomości

    Curriculum Vitae

    Wyrażam zgodę na administrowanie i przetwarzanie moich danych personalnych dla potrzeb rekrutacji i zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U z 1997r. Nr 133poz. 883 (tekst jednolity Dz U z 2002 r Nr 101 poz.926

    TOP